O zespole

Zespół EVENTiS, działający niemal od 20 lat, niegdyś w 3-osobowym składzie, w 2019 roku przeszedł sporą metamorfozę. Skład zespołu został zmodyfikowany i powiększony do 5 osób po to, aby zagwarantować Państwu jakość usług na jeszcze wyższym poziomie.
Jeśli szukasz zespołu, który sprawi, że Twoją imprezę goście będą długo miło wspominać, to EVENTiS jest odpowiednim wyborem.

Obecny skład zespołu to:

Ewa – wokal przez duże „W”, wodzirejka, menadżerka. Wulkan energii i pomysłowości. Posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu wszelkich imprez okolicznościowych. Liderka zespołu ludowego Kalina. Współzałożycielka zespołu EVENTiS            
            Marcin – instrumenty klawiszowe, akordeon, wokal. Razem z Ewą na scenie od niemal 20 lat. Świetny klawiszowiec i wokalista. Człowiek o żelaznych zasadach – lubi jak jest wszystko dopięte na ostatni guzik. Współzałożyciel zespołu EVENTiS
Mariusz – gitary, wokal, menadżer i webmaster. Posiada ogromny bagaż doświadczenia w branży. Odpowiada za stronę techniczną i marketingową zespołu. Miłośnik mocnego brzmienia. Występuje również z zespołem ConfiturA, gdzie gra i śpiewa muzykę z pogranicza rocka i bluesa.            
            Paweł – gitara basowa, wodzirej. Z Mariuszem znają się od zawsze, a grają razem już od ponad 25 lat. Obaj też są inicjatorami ewolucji zespołu EVENTiS. Paweł z branżą estradową jest związany również przez Sklep Muzyczny TRIO, którego jest właścicielem. Jest basistą także w zespole ConfiturA.
Przemek – instrumenty perkusyjne, wokal. Najmłodszy w zespole. Niesamowicie utalentowany i wesoły człowiek. Od najmłodszych lat związany z muzyką. Ukończył licencjat UMCS w Lublinie na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, a obecnie jest studentem studiów magisterskich na Akademii Muzycznej w Katowicach.